demant_location_oticon_kongebakken_gab_1124

Szczecin

Młodszy księgowy

Facts

Location:
Szczecin
Application due:
31/12/9999
Department:
Finanse

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku i chcesz zdobywać doświadczenie w firmie, która wciąż się rozwija zgłoś się do nas.

Dołączając do naszego zespołu otrzymasz:
• umowę o pracę w pełnym wymiarze;
• elastyczne godziny pracy;
• możliwość rozwoju umiejętności językowych w praktyce;
• szkolenia i możliwości rozwoju;
• pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wynajmu domków letniskowych w Danii karta sportowa, zniżki na bilety do kina etc.).

Jakie będą Twoje zadania?
• Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.
• Przygotowywanie płatności.
• Prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie salda z kontrahentami.
• Branie udziału w zamknięciu miesiąca/roku.
• Dostarczanie danych na potrzeby audytu.
• Branie udziału w projektach.
• Komunikowanie się z zagranicznymi klientami.

Szukamy Ciebie jeśli:
• posiadasz wykształcenie ekonomiczne (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne);
• masz za sobą praktykę lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• posiadasz wiedze z zakresu księgowości;
• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
• posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook)
• chętnie uczysz się nowych rzeczy.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.