demant_location_oticon_kongebakken_gab_1124

Mierzyn k. Szczecina

Inżynier weryfikacji produktu

Facts

Location:
Mierzyn k. Szczecina
Application due:
31/12/9999
Department:
R&D Hardware
Apply now!

Inżynier weryfikacji produktu

Nasze produkty to złożone systemy, w których dźwięk, oprogramowanie i sprzęt łączą się w zintegrowany, wysokiej jakości produkt.


Głównym zadaniem naszego zespołu SIV (System Integration and Verification) w Mierzynie jest weryfikacja systemowa aparatów słuchowych.


Nasza oferta daje Tobie możliwość kompleksowego poznania zasad działania aparatów słuchowych. Zakres testów, które będziesz wykonywał, jest bardzo szeroki i daje możliwość wykorzystania wiedzy z zakresu software i hardware.
Ponadto, poznasz produkty, zanim ludzie na całym świecie będą mogli je zobaczyć i będziesz częścią kluczowego momentu w procesie ich rozwoju. 

 

Do Twoich zadań należeć będzie:
•    przygotowanie i wykonanie testu w odniesieniu do interfejsu użytkownika, interakcji i zgodności między aparatami słuchowymi, powiązanym oprogramowaniem i urządzeniami pomocniczymi (np. aplikacje, telefony komórkowe, piloty, urządzenia do streamingu),
•    debugging i krytyczna ocena wyników testów w celu zapewnienia konstruktywnej opinii programistom,
•    dokumentacja i raportowanie otrzymanych wyników.

 

Kogo szukamy?
•    Wykształcenie wyższe techniczne lub student kierunków takich jak telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewne.
•    Umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim.
•    Umiejętności dogłębnej analizy przeprowadzonych pomiarów oraz tworzenia raportów.
•    Osoby zorganizowanej, analitycznej, skrupulatnej i proaktywnej.
•    Kogoś, kto ma krytyczne spojrzenie na pracę własną i zadaje pytania.
•    Osoby komunikatywnej i zdolnej do stworzenia profesjonalnej sieci kontaktów.

 

 

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.