demant_location_oticon_kongebakken_gab_1124

Mierzyn k. Szczecina

Warehouse Coordinator

Facts

Location:
Application due:
31/12/9999
Department:
Distribution Center - DGS Poland

Do naszego Centrum Dystrybucji poszukujemy Koordynatora, który będzie pracował w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie magazynów w Polsce i w Europie, dostarczał produkty i akcesoria na cały świat jako część globalnego łańcucha dostaw, a także był częścią zespołu ludzi zmotywowanych, którzy odnoszą sukcesy w branży logistycznej.

Czekają na Ciebie :

•    pomoc we wdrożeniu w nowe obowiązki oraz szkolenia;
•    wsparcie w zdobywaniu doświadczenia w obszarze zarządzania;
•    opieka medyczna Medicover;
•    dofinansowanie do karty sportowej;
•    siłownia wewnątrz firmy;
•    program dofinansowania do nauki języków obcych;
•    coroczny piknik rodzinny przy muzyce gwiazdy polskiej estrady;
•    darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami;
•    możliwość wynajmu domków letniskowych w Danii za symboliczną opłatą;
•    praca w świetnej atmosferze z profesjonalistami w swoich dziedzinach.

Jakie będą Twoje zadania ?

•    Realizacja i nadzór nad procesami dystrybucji oraz dokumentacją zgodnie z przyjętymi wytycznymi;
•    zarządzanie i organizowanie zasobami ludzkimi pod kątem kadrowym (także w systemie);
•    zarządzanie i organizowanie zasobami materiałowymi i zapewnienie odpowiednich narzędzi pracy;
•    planowanie zadań i zapewnienie obsady (współpraca np. z Planistą Centrum Dystrybucji, Audytorem Centrum Dystrybucji i innymi);
•    inicjowanie działań optymalizujących procesy oraz odpowiedzialność za wdrożenie standardów Lean (Kaizen, 5S) w obszarze;
•    prowadzenie codziennych odpraw (informacja o wynikach, statusach realizacji zadań, planach itp.);
•    wyznaczanie celów dla podległych obszarów oraz indywidualnych celów dla Team Leaderów  oraz ich rozliczanie podczas rozmów podsumowujących oraz dbałość o utrzymywanie zapisów;
•    nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących regulaminów, standardów, uregulowań wynikających z Prawa Pracy oraz zasad BHP (tworzenie instrukcji stanowiskowych);
•    współpraca w zakresie raportowania z Team Leaderami, a także raportowanie do Kierownika Centrum Dystrybucji.

Idealnie byłoby gdybyś :

•    był zainteresowany rozwojem w obszarze zarządzania i organizowania pracy zespołu;
•    posiadał doświadczenie w obszarze magazynu i / lub produkcji;
•    był gotowy do pracy zmianowej (2 zmiany);
•    posiadał zdolności organizacyjne, był proaktywny/a, umiał samodzielnie podejmować decyzje;
•    odznaczał się wysoką kulturą osobistą i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
•    miał wykształcenie min. średnie;
•    biegle obsługiwał komputer w zakresie MS Office;
•    znał narzędzia logistyczne i systemy WMS.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.