demant_location_oticon_kongebakken_gab_1124

Szczecin

Księgowa/y

Facts

Location:
Szczecin
Application due:
31/12/9999
Department:
Finanse

Księgowa/y

Pracując z nami otrzymasz:
•    umowę o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji;
•    elastyczne godziny pracy;
•    możliwość doskonalenia umiejętności językowych;
•    szkolenia i możliwości rozwoju;
•    pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta zniżkowa, zniżki na bilety do kina i na aparaty słuchowe, dofinansowanie do parkingu, domki w Danii etc.).

Jakie będą Twoje zadania?
•    Zajmiesz się weryfikacją dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.
•    Będziesz mieć wpływ na funkcjonowanie procesów finansowych poprzez wspieranie wdrażania ulepszeń w procesach
•    Zajmiesz się prowadzeniem rozrachunków i uzgadnianiem sald z kontrahentami.
•    Będziesz w bieżącym kontakcie z zagranicznymi klientami.
•    Będziesz brać czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku oraz dostarczać dane na potrzeby audytu.
•    Będziesz brać udział w projektach.

Jeżeli:
•    masz wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość);
•    posiadasz co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
•    znajomość polskich przepisów podatkowych nie jest Ci obca;
•    praca z Excelem sprawia Ci przyjemność;
•    znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;
•    lubisz szukać nowych rozwiązań;
•    chętnie uczysz się nowych rzeczy.

Nie zwlekaj. Aplikuj już dziś!

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.