granddad-talking-girl-autorepair-shop

Szczecin

Młodszy księgowy

Facts

Location:
Szczecin
Application due:
31/12/9999
Department:
Finanse

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku i chcesz zdobywać doświadczenie w firmie, która wciąż się rozwija zgłoś się do nas.

Dołączając do naszego zespołu otrzymasz…

  • umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego;
  • szkolenia i możliwości rozwoju;
  • możliwosć wynajmu dokmów letniskowych w Dani za symboiczną opłatą;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, zniżki na bilety do kina etc.);

Jakie będą Twoje zadania?

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • przygotowywanie płatności;
  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianiem salda z kontrahentami;
  • branie udziału w zamknięciu miesiąca/roku;
  • dostarczanie danych na potrzeby audytu;
  • branie udziału w projektach;
  • komunikowanie się z zagranicznymi klientami.

Idealnie byłoby gdybyś:

  • miał/ła wykształcenie ekonomiczne;
  • miał/ła za sobą praktykę/staż lub pracował/ła w księgowości;
  • swobodnie komunikował/ła się w języku angielskim;
  • chętnie uczył/ła się nowych rzeczy.