granddad-talking-girl-autorepair-shop

Mierzyn k. Szczecina

Młodszy Technik Procesu

Facts

Location:
Application due:
31/12/9999
Department:
Administration - DGS Poland

Dział NPI (Wdrażanie Nowych Produktów) to obszar w naszej firmie łączący dział badań i rozwoju (R&D) z produkcją masową. Łącznik, którego zadaniem jest zapewnić, aby nowy produkt był gotowy do seryjnej produkcji, a produkcja przygotowana, aby go wytwarzać.

Co oferujemy?

NPI to międzynarodowe zespoły projektowe, bardzo niski poziom rutynowości, a za to wysoki poziom dynamiki i zmian, współpraca przy projektowaniu najnowocześniejszych aparatów słuchowych i po prostu nieustanny rozwój Twoich kompetencji! Istnieje również możliwość zagranicznych wyjazdów w celach treningowych.

Oferujemy Ci pracę w 7-osobowym zespole wdrażającym nowe produkty na produkcję. Dołączysz do Planisty oraz pięciu Techników procesu, którzy operacyjnie
i administracyjnie wspierają projekty NPI.

TWOJE ZADANIA

• Budowa produktów prototypowych oraz ich testowanie i programowanie.
• Realizacja i kontrola zleceń produkcyjnych na potrzeby projektowe.
• Organizacji materiały przy wsparciu Planisty NPI.
• Wsparcie Inżynierów Procesu w wykonywaniu zadań związanych z projektowaniem.
• Czynny udział w optymalizacji procesów montażowych.
• Szkolenia trenerów/operatorów produkcji regularnej.

KOGO SZUKAMY?

• Masz doświadczenie w montażu aparatów słuchowych.
• Znasz narzędzia pakietu MS Office (głównie Excel i Outlook).
• Bardzo dobrze organizujesz swój czas pracy.
• Twoje poczucie odpowiedzialności jest na wysokim poziomie.
• Komunikacja z innymi to zdecydowanie Twoja mocna strona.
• Twoja znajomość języka angielskiego będzie działać na Twoją korzyść (nie jest jednak wymagana).